Drużyna Mateczki, drużyna!

12:11:00

15 sierpnia obchodzimy uroczystość Wniebowzięcia Najświętszej Maryi Panny. Tego dnia My mariawici z całej Polski przybywamy z pielgrzymką do Świątyni Miłosierdzia i Miłości w Płocku. Płock jest stolicą Kościoła i siedzibą Biskupa Naczelnego. 
Świątynia to miejsce mające magiczną moc. Miejsce, w którym chcesz być , modlić się i śpiewać, ile tylko masz sił. Miejsce, w którym czujesz jeszcze większą obecność Boga. Miejsce, w którym wszystkie zmartwienia , troski, i wszystkie inne ludzkie sprawy, nie mają znaczenia. Miejsce, w którym czujesz się bezpiecznie. Miejsce, które przyciąga swoim blaskiem. Miejsce, w którym oczu nie możesz oderwać od ołtarza. Miejsce, w którym nasza wspólnota mariawicka umacnia się jeszcze bardziej w wierze. Miejsce, do którego chcesz pojechać , ilekroć nadarzy się okazja. 
W tamtym roku byłam w Płocku trzy razy, w tym roku ze względu na mój stan po przeszczepie nie udało mi się pojechać, czego bardzo żałuję. Za rok podziękuje jeszcze raz za udany przeszczep i za pomyślną drogę do powrotu do zdrowia. 
WIARA CZYNI CUDA!!!!! You Might Also Like

0 komentarze