Krótka informacja

00:41:00

Moi Drodzy, dziękuję za wszelakie pozdrowienia, jakie otrzymuję od Was, cieszę się, że jest z waszej strony troska o moje zdrowie i samopoczucie. Jeśli spotkacie mnie, rodziców albo braci i jeśli macie chęć zapytać co u mnie, śmiało pytajcie. 
Dodatkowo chciałam Wam udzielić, kilku informacji, które myślę, że już wcześniej mogłam napisać. Oprócz przestrzegania diety lekkostrawnej i przyjmowania leków, lekarz zalecił mi wychodzenie na świeże powietrze, tylko w takich godzinach, jak nie ma intensywnego słońca, ewentualnie zalecił stosowanie kremu z wysokim filtrem UV i noszenie przewiewnych długich spodni i przewiewnej bluzki z długim rękawem, oczywiście okrycie głowy też musi być. I to wszystko ze względu na leki które biorę. Odwiedzać mnie można, jedna lub dwie osoby koniecznie zdrowe, a jeśli to możliwe mam unikać bezpośredniego kontaktu z dziećmi i dużych skupisk ludzi. Dla całkowitej ostrożności po prostu zakładam maseczkę.
Tak, jestem teraz przez jakiś czas pod szczególną ochroną hehe. I chciałabym też prosić Was o wyrozumiałość. Muszę nabrać więcej sił i więcej odporności, nie chce stwarzać dodatkowych zagrożeń jak wszystko się pomyślnie układa.
Moje zdrowie to mój priorytet. :)

You Might Also Like

0 komentarze